Danla Bilic kaç kez estetik operasyon geçirdiğini açıkladı

İki sene önce geçirdiği mide ameliyatının ardından kilolarından kurtulan sosyal medya fenomeni ve YouTuber Danla Bilic, dört kez estetik operasyon geçirdiğini açıkladı. Bilic, “Mide dahil sadece dört kez ameliyat oldum. İnsanlar ‘Öncesi-sonrası’ fotoğraflarımı yayınladığında hiç üzülmüyorum. Aksine ‘Ne kadar doğru bir şey yapmışım!’ diyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya fenomeni ve YouTuber Danla Bilic, 2018 yılında geçirdiği mide ameliyatının ardından kilolarından kurtuldu.

4 kez estetik ameliyat geçiren Bilic, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
InStyle dergisine konuşan Danla Bilic, şu ifadeleri kullandı:
Mide dahil sadece dört kez ameliyat oldum. İnsanlar ‘Öncesi-sonrası’ fotoğraflarımı yayınladığında hiç üzülmüyorum. Aksine ‘Ne kadar doğru bir şey yapmışım!’ diyorum.
Bilic, daha önce de şunları söylemişti:
Hello, hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve ‘Geçmiş olsun’ mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum.
Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek, küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim.


Saklı tutmak istememin tek amacı budur. Maalesef ki zor bir dönem geçirdiğim bu hastane günlerinde yine hastane çalışanlarından birkaç düşüncesiz kişinin magazin sayfalarına yazması ile gizli kalamadı.
Her hali ile çok mutlu bir kızken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip, olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim.