İlginç Websiteleri Serisi!

1- Eğer düşük çözünürlüklü ve önemli fotoğraflarınız, görselleriniz varsa bu site sayesinde daha net ve yüksek çözünürlüklü hale dönüştürmeniz mümkün. bu mükemmel servisi kullanmak tamamen ücretsiz.

https://t.co/afLdMlo0J5

2- Hani durduk yere aklınıza bir şarkının ritmi gelir. Sürekli mırıldanıp durursunuz ama hangi şarkı olduğunu bir türlü hatırlayamazsınız. İşte bu site sizi bu eziyetten kurtarıyor. Mırıldanın ve aklınızdan geçen şarkıyı bulun.

https://t.co/H0Jg1hdHXn

3- Acil bir şekilde herhangi bir mail adresine mi ihtiyacınız var? bu site sayesinde kendinize hiç bir bilginizi girmeden sadece 10 dakika geçerli özel bir mail adresi oluşturabilirsiniz.

https://t.co/xq80Ipmf97

4- Sonu gelmeyen bir manzara.. bu site sizi adeta bir simülasyonun içindeymişsinizcesine yolculuğa çıkartıyor. bu sitede hipnotize olmanız an meselesi.

https://t.co/MbHoCL98FH

5- Siyah beyaz fotoğrafları renkli hale getiren bir site… ilginç ve eğlenceli sonuçlar ortaya çıkıyor.

https://t.co/Xtsjh9mEn6

6- Ruh halinizi seçiyorsunuz ve size ona göre film öneriyor…

https://t.co/fNnPTtPFEW

7- Herhangi bir internet sitesindeki uzun sayfaların, tek seferde ekran görüntüsünü almanızı sağlıyor.

https://t.co/mi4FpJ1fqT

8- Dünyanın dört bir yanındaki onlarca yeri şehir kameralarından canlı izleyebilirsiniz…

https://t.co/B9hxF9u4iV

9- İstediğin dünya şehirini seçiyorsun, o şehirden bir radyo kanalı açıp arabayla geziyorsun… Londra sokaklarında arabayla gezmenizi sağlayan bir site…

https://t.co/cO19jPVGmb

10- Dünya tarihindeki herhangi bir dönemi seçip o dönemle ilgili yapılmış tüm filmlerin listesine ulaşabildiğiniz bir site.

https://t.co/OYj1nm6Fla